Про нас

Голова Союзу десантників України

Лісовий Сергій Гурійович

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

Сергій Лісовий народився в 1959 р. в селі Розкішне Білгород-Дністровського району Одеської області в сім'ї селянина.

Після школи служив солдатом-стрільцем у ВДВ. Закінчив Рязанське десантне училище. Наприкінці четвертого курсу написав рапорт з проханням відправити для проходження подальшої служби в Афганістан.

Рапорт задовольняють. Командир взводу - перша посада лейтенанта Лісового, з якої почалася його офіцерська кар'єра. За гідну службу в Афганістані нагороджений бойовими нагородами: Орденом «Червоної зірки» і медаллю «За відвагу», а також йому тоді було достроково присвоєно звання «старший лейтенант». Після служби в Афганістані командував навчальної ротою курсантів Рязанського вищого повітряно-десантного командного училища.

Закінчив у Москві військову академію ім. М.В. Фрунзе. Уже в незалежній Україні Сергій Лісовий командував бригадою аеромобільних військ, з 2005 по 2012 р. - начальник Аеромобільних військ Збройних Сил України. Має перший розряд з парашутного спорту, зробив близько 200 стрибків. Нині - Головний інспектор Головної інспекції Міністерства оборони України.

2 листопада 2013, в Центральному будинку офіцерів у місті Києві відбулася Установча Конференція, на якій було прийнято одноголосне рішення про створення Всеукраїнської спілки громадських організацій ветеранів десантних військ «Союз десантників України». У Конференції брали участь представники 16 громадських організацій (ще три, без права голосу) з різних регіонів України - Донецької, Сумської, Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Харківської, Київської, Житомирської, м. Києва, Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, ветеранів 25 окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади, Міжнародної громадської організації «Випускників Рязанського повітряно-десантного училища».

В якості Почесних гостей були присутні представники Міжнародного союзу десантників - виконуючий обов'язки Голови Міжнародного Союзу десантників генерал-лейтенант Стасько Микола Вікторович , член Ради Міжнародного Союзу десантників генерал-майор Борисов В'ячеслав Миколайович, Голова Центральної Ради «Союзу десантників Росії» гвардії полковник Поповських Павло Якович, Заступник генерального Прокурора України, ветеран ВДВ Войцишен Віктор Дмитрович, Помічник Міністра Внутрішніх справ України, ветеран ВДВ генерал-лейтенант Яровий Сергій Анатолійович, Начальник Головного Управління - Командувач Внутрішніми військами МВС України, ветеран ВДВ генерал-лейтенант міліції Шуляк Станіслав Миколайович, 1-й заступник начальника Управління розвідки Міністерства оборони України, ветеран ВДВ генерал-лейтенант Мельников Михайло Григорович, заступник начальника Управління кадрів Генеральної Прокуратури України, ветеран ВДВ Морозов Юрій Васильович, командувач ВДВ Збройних Сил України полковник Швець Олександр Миколайович, начальник Аеромобільних військ Збройних Сил України (1998-2005 р.р ), ветеран ВДВ полковник запасу Якубець Іван Миколайович, представники органів державної влади України, силових структур держави та інші з числа ветеранів ВДВ.

 

У ході роботи Конференції були прийняті наступні рішення:

- Обрали Головою ВСООВДВ «Союз десантників України», учасника бойових дій в Афганістані, до недавнього часу командувача ВДВ України, нині Головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони України, гвардії полковника ВДВ Лісового Сергія Гурійовича;

- Затвердили Статут Всеукраїнської спілки громадських організацій ветеранів десантних військ «Союз десантників України»;

- Обрали членів Ради «Союзу десантників України» у кількості 19 осіб (по одному представнику від обласної громадської організації);

- Вибрали членів Ревізійної комісії у кількості 5 осіб;

- Визначили склад Наглядової ради в кількості 7 чоловік;

- Місцем знаходження керівних органів і структур ВСООВДВ «Союз десантників України» став м. Київ;

Також постановили: «Союз десантників України» - не політична громадська організація!

 

Головними завданнями організації є:

- Представляти, захищати і надавати допомогу по забезпеченні соціального захисту своїх членів організації - ветеранів війни (інвалідів, учасників бойових дій, учасників війни), ветеранів ВДВ, високомобільних і військ спеціального призначення (в тому числі звільнених у запас або відставку), інших громадян;

- Налагоджувати і розвивати тісне співробітництво, взаємовигідні зв'язки з іншими організаціями та об'єднаннями ветеранів війни, Збройних сил і спецслужб України, держав СНД і далекого зарубіжжя;

- Розробляти цільові програми з військово-патріотичного виховання, створення та діяльності військово-патріотичних клубів, з підготовки та навчанню молоді спеціальностями, необхідних для служби в Збройних Силах;

- Сприяти розвитку спорту в регіонах, в тому числі східних єдиноборств, парашутного та авіаційного спорту України, виступати ініціаторами, організаторами і брати участь у проведенні змагань з багатоборств.

Одним з основних напрямків діяльності «Союзу десантників України» є сприяння органам державної влади, самоврядування та соціального захисту України в організації контролю за дотриманням встановленого порядку у наданні пільг ветеранам, своєчасної виплати щорічних допомог та доплат згідно чинного законодавства, розглядати звернення ветеранів та членів їх сімей.

СЛАВА ВДВ! СЛАВА Маргелову!

Детальніше в цій категорії: Союз десантників Криму »

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

13 коментарі

 • Олександр
  Олександр Середа, 19 серпня 2015, 14:21 Коментувати

  На сьогоднішній час Лісовий вліз в Бориспільський аеропорт набрав бригаду ніби то колишніх десантників а насправді хаників та наркоманів на чолі з Худенком Олегом. Відмиваючи гроші для себе та Фролова Евгена Васильовича (заступник генерального директора ДП МА "Бориспіль") він паклюжить ім'я ВДВ. ГАНЬБА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • введіть своє імкекекуекеукея ...
  введіть своє імкекекуекеукея ... Четвер, 21 травня 2015, 20:29 Коментувати

  Ответ нику:
  ВДВ СССР
  Ті хуйло сосалище свое вонючее завали!!!Тварь!!!

 • ВДВ СССР
  ВДВ СССР Вівторок, 28 квітня 2015, 14:43 Коментувати

  Какие вы десантники? Вы бандеровские подстилки - фашисты - вы не имеете право носить гордое имя ВДВ, вы шакалы подонки которые убивают НАРОД УКРАИНЫ! ВЕЧНЫЙ ПОЗОР вам ТВАРЯМ!

 • Сашко
  Сашко Четвер, 05 березня 2015, 10:24 Коментувати

  Коротка передісторія .......
  Ось цей самий Олег, після розлучення мстився своїй колишній дружині. Робив різні підлості, не дивлячись на те, що з нею живуть двоє їхніх спільних дітей. Він розбив вікна в її квартирі, систематично ломах замок у вхідних дверях, ночами відключав електролічильник, погрожував по телефону, побив її батька, брата.
  Так минуло кілька років. Діти росли без батька, та й дівчині хотілося чоловічого тепла.
  Одного разу вона познайомилася з військовослужбовцем, бійцем 78 бригади, яка за ротації приїхала в їхнє селище. Слово за слово і у них зав'язалися стосунки, солдатів у звільненні почав приходити до них і вони почали жити разом.
  Але це тривало не довго, підставив цей самий Олег солдата перед своїми ж товаришами по службі і хлопця відправили на передову.
  Але хлопець виконавши свій бойовий обов'язок, все таки повернувся в селище і ... .. і просто напросто набив по фейс Олегу.
  І тут Олег вирішив обісрати всю 78 бригаду, почав плакати своїм знайомим. Виклав фото розбитого фейса на однокласниках, шукаючи тим самим виправдання для себе. Ну і друзі прокинулися, ватні друзі які їздили на антимайдан, виступали в якості тітушек, а деякі пішли бойовиками-терористами.
  Так от питання, чому ця людина безкарно ганить Українську Армію, хто дав йому це право.
  Він хотів по-чоловічому ось і отримав.
  А якщо він чоловік, судячи з його коментарів до свого фото, то чекай продовження цієї історії, так як він ватник до мозку кісток, сепаратист вміє воювати тільки з жінками, старими і дітьми.

  Ось посилання на сторінку в однокласниках, де і можна подивитися коментарі до його фото друзів, та й друзів в цілому. Там і кілери і тітушки і усяке різне ......
  http://www.ok.ru/profile/560443664684
  номер його телефону 0661732783

 • шепітяк євген
  шепітяк євген Четвер, 15 січня 2015, 18:17 Коментувати

  прошу вашої допомоги у створені місцевої організації ДБ МЕНІ ПОТРІБЕН СТАТУТ м стрий львівська обл

 • шепітяк євген
  шепітяк євген Четвер, 15 січня 2015, 18:17 Коментувати

  прошу вашої допомоги у створені місцевої організації ДБ МЕНІ ПОТРІБЕН СТАТУТ м стрий львівська обл

 • шепітяк євген
  шепітяк євген Четвер, 15 січня 2015, 18:16 Коментувати

  прошу вашої допомоги у створені місцевої організації ДБ МЕНІ ПОТРІБЕН СТАТУТ м стрий львівська обл

 • Владимир
  Владимир Середа, 26 листопада 2014, 14:59 Коментувати

  У меня пропал в АТО ДВОЮРОДНЫЙ Брат Цибенко Виктор Николаевич 1968г рождения,служил в 93 механизированной бригаде.Пропал где то в сентябре.Если кто что знает напишите.Заранее спасибо.

 • Союз Десантників України
  Союз Десантників України П'ятниця, 26 вересня 2014, 11:31 Коментувати

  Здраствуйте Віталій Олексійович, зверніться будь ласка за контактним номером телефону, що розміщений на нашому сайті.

 • Союз Десантників України
  Союз Десантників України П'ятниця, 26 вересня 2014, 11:25 Коментувати

  Шановний Меркулов Сергiй Володимирович, Голос народу не є політичною організацією, а громадським об'єднанням, Голос народу був зареєстрований як громадське об'єднання ще 2009 році. Була подана заява до суду, відповідно до ст176 ККУ "Порушення авторських прав" . Про це повідомлялось на сайті, будь-ласка перейдіть по силці та ознайомтесь. http://www.golos-narodu.com.ua/ua/golovna/uvaga-partiya-golos-narodu-shho-nezakonno-vikoristovuye-nashu-torgovu-marku-maye-separatistski-namiri.html#.VCUgW_l_u-E

вгору