Спільне виробництво БТР з Таїландом принесе мільйони

Спільне виробництво БТР з Таїландом принесе мільйони

Експерт групи «Національна безпека і оборона реанімаційному пакету реформ» Сергій Коваленко зазначив, що спільне виробництво бронетранспортерів України і Таїланду принесе мільйони доларів. 

Україна і Таїланд уклали договір про співпрацю по організації спільного виробництва бронетранспортерів на території Таїланду. 

Угода України і Таїланду з виробництва БТР: поки вилами по воді Документом передбачена лише локалізація виробництва бронемашин сімейства БТР-3 на території Таїланду. 

На сьогодні, відповідно з двома попередніми договорами про українсько-тайську співпрацю, Україна поставляє до Таїланду бронетранспортери, танки, машини підтримки та обслуговування. 

В ефірі радіостанції «Голос Столиці» експерт групи «Національна безпека і оборона реанімаційному пакету реформ» Сергій Коваленко зазначив, що спільне виробництво бронетранспортерів України і Таїланду принесе мільйони доларів. 

«Було б краще, якби ми просто продавали нашу продукцію, але будь-яке просування в цьому напрямку, це вже добре. У даному випадку - це буде просування нашої продукції, це буде сприяти появі робочих місць в Україні. БТР-3 - дорога машина. Я думаю, що ці контракти, будуть приносити мільйони доларів для України», - сказав Коваленко.

теги
БТР, виробництво БТР, українська бронетехніка,

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору